Krížové cesty so svätým Jozefom a v čase pandémie

Mons. Stanislav Stolárik, rožňavský diecézny biskup, nás pozýva v tomto Pôstnom období k častej modlitbe pobožnosti krížovej cesty i ďalších súkromných či spoločných modlitieb, ktoré môžeme obetovať najmä za zastavenie pandémie koronavírusu a za to, aby sme sa čím skôr a bez obmedzení stretávať v našich chrámoch na liturgických sláveniach, najmä pri svätej omši. V našom farskom chráme na tento úmysel obetujeme pobožnosť krížovej cesty každý piatok a nedeľu v Pôste a pozývame vás, aby ste sa najmä po tieto dni duchovne spojili v modlitbe s nami. Ponúkame vám na stiahnutie pobožnosti krížovej cesty z pera nášho diecézneho biskupa: Krížovú cestu v čase pandémie a najnovšiu Krížovú cestu so sv. Jozefom. Od stredy 10. marca vás pozývame zjednotiť sa s nami v modlitbe Deviatnika k svätému Jozefovi (deviatnik sa končí 18. marca, deň pred liturgickou slávnosťou svätého Jozefa).

NávštevnosťPočet návštev dnes: _ Práve je online: 0