Deviatnik a zverenie Rožňavskej diecézy pod ochranu svätého Jozefa

Dnes, 10. marca 2021, začíname v našej diecéze Deviatnik k svätému Jozefovi, ktorého vyvrcholením bude zverenie celej Rožňavskej diecézy svätému Jozefovi. Diecézu zverí a „odovzdá“ do starostlivých a spoľahlivých rúk Pánovho pestúna náš diecézny biskup Mons. Stanislav Stolárik v piatok 19. marca 2021, na slávnosť svätého Jozefa, v závere svätej omše o 18:00 hod., ktorú bude sláviť v Katedrále Nanebovzatia Panny Márie v Rožňave. Svätá omša bude vysielaná v priamom prenose Rádia Lumen, a teda bude možné „na diaľku“ sa zjednotiť a spojiť s týmto slávením, k čomu vás všetkých pozývame. Viac o Deviatniku a zverení sa svätému Jozefovi nájdete v Deviatniku, ktorý si môžete stiahnuť TU.
 
NávštevnosťPočet návštev dnes: _ Práve je online: 1