Zbierka na Misijnú nedeľu (18. 10. 2020)

Počas tohoročnej Misijnej nedele (18. 10.) sme pozvaní modliť sa najmä za Cirkev na Srí Lanke a za africké krajiny Togo, Čad a Kongo, ktoré sú najviac postihnuté koronakrízou a chudobou. Informačný spot k Misijnej nedeli nájdete TU. Nakoľko nebude možná misijná zbierka v kostole, prosíme vás o podporu misií prostredníctvom e-zbierky cez internetovú stránku Pápežských misijných diel TU. Svoje finančné príspevky môžete posielať na účet Pápežských misijných diel: SK88 0900 0000 0051 4976 4503 (SLSP), variabilný symbol: 1810. Do poznámky uveďte svoju adresu alebo e-mail. Prispieť môžete aj cez Qr kód.

Kto nemá možnosť prispieť do online e-zbierky, nech odovzdá svoj milodar na farskom úrade osobne alebo prostredníctvom našich kostolníkov a kostolníčiek v jednotlivých častiach našej farnosti, a to najneskôr do nedele (18. 10.) vrátane.

V mene Pápežských misijných diel vám vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať za vašu štedrosť a vaše príspevky na misijné diela pápeža Františka.

NávštevnosťPočet návštev dnes: _ Práve je online: 0