Oznam k pandemickým opatreniam pri slávení svätých omší

Milí veriaci, od pondelka 20.9. prechádzame do červenej farby covid-automatu.

V interiéri je potrebný respirátor namiesto rúška.

Vysvetlenie pojmov: 

Základ– mix ľudí, očkovaní, neočkovaní, testovaní, po prekonaní  covidu – pri tomto zložení v kostole by mohlo byť iba zopár ľudí ,t.z. 1 osoba na 15m2 ( potrebný zoznam osôb) –  touto cestou vo farnosti nepôjdeme.

OTP– očkovaní, testovaní, po prekonaní covidu- 25% z celkovej kapacity chrámu(označené miesta) pôjdeme touto cestou, ale pred vstupom je potrebné zapísať sa a preukázať, že sme OTP. Preto, prosím o skorší príchod do kostola a zachovanie pokoja.(5 minút pred začiatkom sv. omše sa zapisovanie končí a nebude možný vstup do kostola)

Plne zaočkovaní – bez obmedzenia kapacity, ale taktiež je potrebné spísať menný zoznam.

Neočkovaní môžu prísť na sv. omšu, ale musia zostať vonku, kde im bude podané aj sv. prijímanie. Rešpektujme tých, ktorí nie sú očkovaní, ale aj oni majú rešpektovať tých, ktorí sú zaočkovaní.

Tí, ktorí sa rozhodnú zostať vonku, nemusia sa zapisovať.

NávštevnosťPočet návštev dnes: _ Práve je online: 0