Zomrel náš rodák, gréckokatolícky kňaz Vojtech Rosík

Na Spomienku všetkých verných zosnulých, 2. novembra 2020 pred polnocou, v 84. roku života a 28. roku svojej kňazskej služby odišiel do domu nebeského Otca náš rodák, otec Vojtech Rosík, gréckokatolícky kňaz Bratislavskej eparchie na odpočinku. 

Kňazský pohreb sa uskutoční v bratislavskej Katedrále Povýšenia Pánovho kríža v piatok 6. novembra 2020 o 10:00 hod. Po skončení pohrebných obradov a svätej liturgie budú telesné pozostatky zosnulého uložené na dočasný odpočinok s nádejou na vzkriesenie na cintoríne v Bratislave – Vrakuni.

V deň jeho pohrebu bude zádušná svätá omša obetovaná za spásu jeho nesmrteľnej duše aj v našom farskom kostole. Spojme sa v tomto čase v modlitbe s vďakou za jeho život a kňazské pôsobenie i za jeho večné odpočinutie v náručí Božieho milosrdenstva.

Manželke zosnulého kňaza a celej smútiacej rodine rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť a modlitbou vyprosujeme Božiu útechu. Nech odpočíva v pokoji.

NávštevnosťPočet návštev dnes: _ Práve je online: 0