Predĺženie zákazu verejného slávenia bohoslužieb na neurčito; Veľká noc bude bez účasti veriacich

Slovenskí biskupi rozhodli, že vzhľadom na pokračujúci zákaz zhromažďovania a trvanie opatrení, ktoré zaviedli inštitúcie verejnej správy, zostáva v platnosti aj rozhodnutie o neslávení verejných bohoslužieb, a to až do odvolania. Veľká noc bude tento rok slávená bez účasti veriacich, v duchu dekrétov, ktoré biskupským konferenciám zaslala Kongregácia pre Boží kult a disciplínu sviatostí, ako aj Apoštolská penitenciária (viac informácií nájtete TU).

Slávenia počas Veľkej noci budú teda aj v našej farnosti slávené bez účasti veriacich. Čas slávenia bohoslužieb počas jednotlivých dní Veľkého týždňa a Veľkonočného trojdnia vám včas oznámime, aby sme mohli byť duchovne spojení.

NávštevnosťPočet návštev dnes: _ Práve je online: 1